Про компанію

UDAZ DEULA-NIENBURG в Україні 00:03:38

UDAZ є професійним навчальним центром в аграрній сфері. Основна мета компанії — передача міжнародного практичного досвіду. Наші фахівці впроваджують дуальну (20% теорія 80% практика) систему навчання. Розробка індивідуальних програм навчання є одним з пріоритетів успішного розвитку сільського господарства.

Унікальність даного проекту полягає в детальному аналізі всіх технологічних процесів і впровадження практичних інструментів для підвищення ефективності.

Програма орієнтована на професійне навчання та підвищення кваліфікації фахівців у галузі сільського господарства. При цьому основними складовими цієї програми є семінари, наближені до виробничих умов.

Наша пропозиція включає наступні напрямки:
  • Ознайомлення з основами агротехніки, а також виробничої технології для продуктів рослинного і тваринного походження.
  • Оптимізація знань в сферах землеробства і утримання тварин.
  • Професійне навчання і підвищення кваліфікації викладачів, майстрів та консультантів в аграрному секторі з питання самостійного ознайомлення з сучасними навчальними матеріалами.
  • Підтримка місцевих сільськогосподарських освітніх установ при складанні та реалізації сучасних навчальних програм відповідно до міжнародних стандартів.

В даний час спеціальні знання і компетентність фахівців і керівних працівників є вирішальним фактором успішної діяльності сільськогосподарських підприємств.

UDAZ – офіційний представник школи DEULA-NIENBURG в Україні

Німецька академія сільського господарства (Deutsche Lehranstalt für Agrartechnik) була заснована в 1926 році. Компанія DEULA-Nienburg має сучасний навчально-підготовчий центр, який з приміщеннями для занять загальною площею бл. 9.000 м² і загальною відвідуваністю порядку 65 000 людино-днів / рік, є найбільшим навчальним закладом в Німеччині. У сукупності в цій компанії працюють близько 50 співробітників.

Перспективи для Вашого бізнесу

Знання – ключовий фактор успішного і прибуткового виробництва. Ось чому з 1990 року наші освітні програми користуються популярністю в країнах Центральної та Східної Європи, Латинської Америки і Африки. Наша мета – це створення базових курсів підвищення кваліфікації фахівців, щоб вплинути на процес розвитку сільського господарства кожної країни. Також ми прагнемо до технічних інновацій: вироблення енергії за допомогою біогазу, вітрових вітряків і сонячних батарей. Наші освітні проекти – запорука стабільності розвитку і успішності наших партерів. Ми відкриті для нових проектів і контактів.

Декілька фактів про німецьку аграрну школу DEULA-NEINBURG
01 Більше 90 років досвіду Провідна німецька аграрна школа яка була заснована в 1926 році
04 Більше 20 країн партнерів Успішно впроваджені проекти в 20 країнах на всіх континентах
02 Комфортрні умови Загальна площа приміщень для навчання більше 9000 м²
05 Кваліфіковані викладачі Більше 50 професійних фахівців практиків DEULA-NIENBURG
03 Лідери галузі — наші клієнти Системне навчання співробітників Сlaas, John Deere та інші
06 Ефективна система навчання 20% теоретичних лекцій та 80% сучасних практичних занять