Наші спікери

Ульріх Лоссі

Ульріх Лоссі

З 1984 по 1986 навчався за спеціальністю «Сільське господарство». З 1986 по 1989 закінчив сільськогосподарську школу м. Нінбург. З 1994 по 1997 пройшов навчання за спеціальністю «Викладач. Спеціаліст аграрної техніки». З 1994 року проходив різні курси підвищення кваліфікації такі як: аграрний менеджмент, управління якістю, педагогіка, аграрна техніка та біоенергетика.

Є членом сільськогосподарської палати і сільськогосподарського союзу Німеччини. З 1994 року працює в компанії Deula-Nienburg. Керівник відділу сільського господарства і поновлюваних джерел енергії. Викладає такі дисципліни як захист рослин, обробіток ґрунту, добрива, відновлювальні джерела енергія та енергозбереження. Брав участь в освітніх проектах в якості запрошеного експерта на Україні, в Росії, Монголії, Боснії і Герцеговині, Македонії та Польщі.

Кристіан Бахніке

Кристіан Бахніке

З 2006 по 2010 навчався за фахом «Слюсар-механік аграрної та будівельної техніки». У 2012 році пройшов навчання в технічній школі м. Бремен. У 2013 році закінчив ремісничу школу Braunschweig-Lüneburg-Stade.

З 2013 року працює в компанії Deula-Nienburg. Викладає такі дисципліни як сільське господарство, аграрний сервіс, сільськогосподарська та будівельна техніка, мехатроніка. Брав участь в освітніх проектах в якості запрошеного експерта на Україні, в Монголії, Бразилії, Аргентині та Польщі.

Рольф Зілінг

Рольф Зілінг

З 1986 по 1988 навчався за спеціальністю «Сільське господарство». У 1994 році закінчив вищу школу фахівців в м Оснабрюк за фахом «Землеробство». Фермер в п’ятому поколінні. Досконало володіє англійською мовою. З 2012 року працює в компанії Deula-Nienburg. Викладає такі дисципліни як захист рослин, обробіток ґрунту, органічні добрива, відновлювальні джерела енергія і тваринництво.

Брав участь в освітніх проектах в якості запрошеного експерта в Іраку, Індії, Замбії, Туреччини, республіці Косово, Казахстані, Польщі, Литві та ін.

Штефан Крумвіде

Штефан Крумвіде

Штефан Крумвіде працює інструктором по сільгосптехніки в DEULA-Nienburg з 01.10.2014. Надалі він буде працювати в відділі «Сільське господарство і нові види енергії». Напрямками його діяльності є біогаз, технології роботи на блокових ТЕЦ, експлуатація сільгосптехніки, сучасні способи кріплення сільськогосподарського обладнання до трактора.

Штефан Крумвіде є кваліфікованим механіком вантажних і легкових автомобілів. Після основного освіти він відвідував курси підвищення кваліфікації. Після їх закінчення він отримав міжнародну кваліфікацію механіка і категорії по установкам на блокових ТЕЦ. Там же він працював з відділом технічної розробки над різними моделями техніки з метою вивести їх на ринок. Крім цього він допомагав своєму батькові на його молочній фермі в Штаймке.

Ханс-Вернер Хайдеманн

Ханс-Вернер Хайдеманн

З 1989 по 1992 навчався за спеціальністю «Сільське господарство». У 1992 році закінчив сільськогосподарську школу м Нінбург. З 1996 по 1999 пройшов навчання за спеціальністю «Викладач. Спеціаліст аграрної техніки» в центрі практичного навчання в сфері сільського господарства DEULA-Nienburg. З 2000 року працює в компанії Deula-Nienburg.

Викладає такі дисципліни як культивування зернових культур, обробіток ґрунту, добрива, економічне виробництво корму на переробних підприємствах і рослинництво. Брав участь в освітніх проектах в якості запрошеного експерта на Україні, в Росії, Монголії, Австрії та Польщі.